Akademik Takvim

 
Anasınıfı İlkokul OrtaokulLise

Anasınıfı

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL BATIKENT KOLEJİ AKADEMİK TAKVİMİ
Tarih Etkinlikler
1 Ekim Pazartesi DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ
4 Ekim Perşembe HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ
15 Ekim Pazartesi SONBAHAR PARTİSİ
16 Ekim Salı DÜNYA EKMEK GÜNÜ
20 Ekim Cumartesi TURŞU KURMA ETKİNLİĞİ
29 Ekim Pazartesi CUMHURİYET BAYRAMI - KIZILAY HAFTASI
10 Kasım Cumartesi ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ
14 Kasım Çarşamba DÜNYA DİYABET GÜNÜ
20 Kasım Salı DÜNYA FELSEFE GÜNÜ - DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ
21 Kasım Çarşamba DÜNYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI GÜNÜ
24 Kasım Cumartesi ÖĞRETMENLER GÜNÜ
4 Aralık Salı DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ
10 Aralık Pazartesi İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ HAFTASI
12 Aralık Çarşamba TUTUM, YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI
7 Ocak Pazartesi ENERJİ TASARRUFU HAFTASI
14 Şubat Perşembe SEVGİ GÜNÜ
28 Şubat Perşembe SİVİL SAVUNMA GÜNÜ
1 Mart Cuma YEŞİLAY HAFTASI
8 Mart Cuma DÜNYA KADINLAR GÜNÜ - BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI
12 Mart Salı İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ
18 Mart Pazartesi ŞEHİTLER GÜNÜ - YAŞLILAR HAFTASI
21 Mart Perşembe ORMAN HAFTASI
22 Mart Cuma DÜNYA SU GÜNÜ
25 Mart Pazartesi KÜTÜPHANELER HAFTASI
27 Mart Çarşamba DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ
2 Nisan Pazartesi ARTIK MATARYELLERDEN GİYSİ TASARIMI
2 Nisan Salı OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ
23 Nisan Salı ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI - DÜNYA KİTAP GÜNÜ
1 Mayıs Çarşamba TRAFİK VE İLK YARDIM HAFTASI
17 Mayıs Cuma OKUL DIŞARDA GÜNÜ
18 Mayıs Cumartesi MÜZELER HAFTASI
20 Mayıs Pazartesi BÜYÜKÇEKMECE DÜNYA KOSTÜMLER MÜZESİNE GEZİ
25 Mayıs Cumartesi YIL SONU GÖSTERİSİ
3 Haziran Pazartesi PORTFOLYO HAFTASI
10 Haziran Pazartesi ÇEVRE KORUMA HAFTASI

İlkokul

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL BATIKENT KOLEJİ AKADEMİK TAKVİMİ
Tarih Etkinlikler
17 Eylül Pazartesi İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
29 Ekim Pazartesi CUMHURİYET BAYRAMI - 29 EKİM SERGİSİ
10 KASIM Cumartesi ATATÜRK HAFTASI (ANMA PROGRAMI)
12 Kasım Pazartesi DOLMABAHÇE SARAYI GEZİSİ
20 Kasım Pazartesi DÜNYA ÇOCUK HAKLARI KUTLAMASI
24 Kasım Cumartesi ÖĞRETMENLER GÜNÜ
27 Kasım Salı AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI
4 Aralık Salı DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ
14 Aralık Cuma TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI
10 Ocak Perşembe ENERJİ TASARRUFU HAFTASI
20 Şubat Çarşamba PELİT ÇİKOLATA FABRİKASI - ÇİKOLATA MÜZESİ GEZİSİ
28 Şubat Perşembe SİVİL SAVUNMA GÜNÜ
1 Mart Cuma YEŞİLAY HAFTASI
6 Mart Çarşamba BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI - BİLİM ŞENLİĞİ
8 Mart Cuma DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
12 Mart Salı İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ - MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ
18 Mart Pazartesi ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI
21 Mart Perşembe TÜRK DÜNYASI VE TOPLULUKLARI HAFTASI
22 Mart Cuma ORMAN HAFTASI - FİDAN DİKME ETKİNLİĞİ
26 Mart Salı YAŞLILAR HAFTASI
27 Mart Çarşamba DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ
29 Mart Cuma KÜTÜPHANELER HAFTASI
2 Nisan Salı DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ
3 Nisan Çarşamba KANSER HAFTASI
10 Nisan Çarşamba DÜNYA SAĞLIK HAFTASI PROGRAMI
23 Nisan Salı ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
30 Nisan Salı MİNİATÜRK VE RAHMİ KOÇ MÜZELERİ GEZİSİ
3 Mayıs Cuma TRAFİK VE İLKYARDIM HAFTASI
11 Mayıs Cumartesi ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
18 Mayıs Cumartesi 1A - 1B SINIFLARI OKUMA BAYRAMI
25 Mayıs Cumartesi MEZUNİYET KUTLAMASI - YIL SONU ETKİNLİĞİ
14 Haziran Cuma 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU - KARNE GÜNÜ

Ortaokul

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL BATIKENT KOLEJİ AKADEMİK TAKVİMİ
Tarih Sınıf Zümreler Resmiyet
17 Eylül Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞLANGICI
28 Eylül Cuma TÜM SINIFLAR TÜRKÇE BİZİM DİLİMİZDEN ETKİNLİĞİ
8 Ekim Pazartesi TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER Etkinlik Programı (HUZUREVİ ZİYARETİ)
16 Ekim Salı TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM I.DENEME SINAVI
18 Ekim Perşembe 5. SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER Etkinlik Programı(ÇOCUKLUĞUMUN OYUNLARI)
25 Ekim Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı(AYIN BİLİM İNSANI)
29 Ekim Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER CUMHURİYET BAYRAMI
31 Ekim Çarşamba TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı(HALLOWEEN)
2 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER Etkinlik Programı (OKUL TEMSİLCİSİ)
5 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER I.DÖNEM I.YAZILI
6 Kasım Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE I.DÖNEM I.YAZILI
8 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ I.DÖNEM I.YAZILI
9 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI - I.DÖNEM II. DENEME SINAVI
10 Kasım Cumartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
11 Kasım Pazar TÜM SINIFLAR ALMANCA Etkinlik Programı (Fener Bayramı)
12 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR FEN BİLİLİMLERİ I.DÖNEM I.YAZILI
15 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR TÜRKÇE I.DÖNEM I.YAZILI
16 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR MATEMATİK I.DÖNEM I.YAZILI
17 Kasım Cumartesi TÜM SINIFLAR MATEMATİK Etkinlik Programı(AKIL OYUNLARI)
19 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR DİN KÜLTÜRÜ I.DÖNEM I.YAZILI
20 Kasım Salı TÜM SINIFLAR ALMANCA I.DÖNEM I.YAZILI
22 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR GÖRSEL SANATLAR I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI
23 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR Müzik I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI
29 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı (AYIN BİLİM İNSANI)
6 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı (SONG CONTEST)
10 Aralık Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM III. DENEME SINAVI
12 Aralık Çarşamba TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER Etkinlik Programı (YERLİ MALI HAFTASI)
14 Aralık Cuma TÜM SINIFLAR GÖRSEL SANATLAR I.DÖNEM II.UYGULAMA SINAVI
18 Aralık Salı TÜM SINIFLAR TÜRKÇE Etkinlik Programı (ŞİİR DİNLETİSİ-YARIŞMA)
20 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı (KİM BİLİYOR?)
22 Aralık Cumartesi TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ Etkinlik Programı(BABA-OĞUL FUTSAL)
24 Aralık Pazartesi TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER I.DÖNEM II.YAZILI
25 Aralık Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı(CHRISTMAS BAŞLANGICI)
26 Aralık Çarşamba TÜM SINIFLAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ I.DÖNEM II.YAZILI
27 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı(AYIN BİLİM İNSANI)
28 Aralık Cuma TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ I.DÖNEM II.UYGULAMA SINAVI
29 Aralık Cumartesi TÜM SINIFLAR MATEMATİK Etkinlik Programı (RESFEBE)
3 Ocak Perşembe TÜM SINIFLAR TÜRKÇE I.DÖNEM II.YAZILI
4 Ocak Cuma TÜM SINIFLAR MATEMATİK I.DÖNEM II.YAZILI
7 Ocak Pazartesi TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ I.DÖNEM II.YAZILI
8 Ocak Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE I.DÖNEM II.YAZILI
10 Ocak Perşembe TÜM SINIFLAR DİN KÜLTÜRÜ I. DÖNEM II.YAZILI
11 Ocak Cuma TÜM SINIFLAR MÜZİK-ALMANCA I.DÖNEM II.YAZILI
14 Ocak Pazartesi TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ Etkinlik Programı(ALL STAR)
15 Ocak Salı TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER Etkinlik Programı(BİLGİ YARIŞMASI)
16 Ocak Çarşamba TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM IV.DENEME SINAVI

Lise

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL BATIKENT KOLEJİ AKADEMİK TAKVİMi
Tarih Sınıf Zümreler Resmiyet
17 Eylül Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAŞLANGICI
28 Eylül Cuma TÜM SINIFLAR TÜRKÇE BİZİM DİLİMİZDEN ETKİNLİĞİ
8 Ekim Pazartesi TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER Etkinlik Programı (HUZUREVİ ZİYARETİ)
16 Ekim Salı TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM I.DENEME SINAVI
25 Ekim Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı(AYIN BİLİM İNSANI)
29 Ekim Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER CUMHURİYET BAYRAMI
31 Ekim Çarşamba TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı(HALLOWEEN)
2 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER Etkinlik Programı (OKUL TEMSİLCİSİ)
5 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR TARİH I.DÖNEM I.YAZILI
6 Kasım Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE I.DÖNEM I.YAZILI
7 Kasım Çarşamba TÜM SINIFLAR KİMYA I.DÖNEM I.YAZILI
8 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ I.DÖNEM I.YAZILI
9 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI - I.DÖNEM II. DENEME SINAVI
10 Kasım Cumartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
12 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR BİYOLOJİ I.DÖNEM I.YAZILI
13 Kasım Salı 11. SINIFLAR FELSEFE I.DÖNEM I.YAZILI
14 Kasım Çarşamba TÜM SINIFLAR FİZİK I.DÖNEM I.YAZILI
15 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR TÜRKÇE I.DÖNEM I.YAZILI
16 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR MATEMATİK I.DÖNEM I.YAZILI
17 Kasım Cumartesi TÜM SINIFLAR MATEMATİK Etkinlik Programı(AKIL OYUNLARI)
19 Kasım Pazartesi TÜM SINIFLAR DİN KÜLTÜRÜ I.DÖNEM I.YAZILI
20 Kasım Salı TÜM SINIFLAR ALMANCA I.DÖNEM I.YAZILI
21 Kasım Çarşamba TÜM SINIFLAR COĞRAFYA I.DÖNEM I.YAZILI
22 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR GÖRSEL SANATLAR I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI
23 Kasım Cuma TÜM SINIFLAR Müzik I.DÖNEM I.UYGULAMA SINAVI
29 Kasım Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı (AYIN BİLİM İNSANI)
10 Aralık Pazartesi TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM III. DENEME SINAVI
12 Aralık Çarşamba TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER Etkinlik Programı (YERLİ MALI HAFTASI)
13 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı (SONG CONTEST)
14 Aralık Cuma TÜM SINIFLAR GÖRSEL SANATLAR I.DÖNEM II.UYGULAMA SINAVI
18 Aralık Salı TÜM SINIFLAR TÜRKÇE Etkinlik Programı (ŞİİR DİNLETİSİ-YARIŞMA)
20 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı (KİM BİLİYOR?)
21 Aralık Cuma TÜM SINIFLAR COĞRAFYA I.DÖNEM II.YAZILI
24 Aralık Pazartesi TÜM SINIFLAR TARİH I.DÖNEM II.YAZILI
25 Aralık Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE Etkinlik Programı(CHRISTMAS BAŞLANGICI)
26 Aralık Çarşamba TÜM SINIFLAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ I.DÖNEM II.YAZILI
27 Aralık Perşembe TÜM SINIFLAR FEN BİLİMLERİ Etkinlik Programı(AYIN BİLİM İNSANI)
28 Aralık Cuma TÜM SINIFLAR BEDEN EĞİTİMİ I.DÖNEM II.UYGULAMA SINAVI
29 Aralık Cumartesi TÜM SINIFLAR MATEMATİK Etkinlik Programı (RESFEBE)
2 Ocak Çarşamba TÜM SINIFLAR KİMYA-FELSEFE I.DÖNEM II.YAZILI
3 Ocak Perşembe TÜM SINIFLAR TÜRKÇE I.DÖNEM II.YAZILI
4 Ocak Cuma TÜM SINIFLAR MATEMATİK I.DÖNEM II.YAZILI
7 Ocak Pazartesi TÜM SINIFLAR BİYOLOJİ I.DÖNEM II.YAZILI
8 Ocak Salı TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE I.DÖNEM II.YAZILI
9 Ocak Perşembe TÜM SINIFLAR FİZİK I. DÖNEM II.YAZILI
10 Ocak Perşembe TÜM SINIFLAR DİN KÜLTÜRÜ I. DÖNEM II.YAZILI
11 Ocak Cuma TÜM SINIFLAR MÜZİK-ALMANCA I.DÖNEM II.YAZILI
15 Ocak Salı TÜM SINIFLAR SOSYAL BİLGİLER Etkinlik Programı(BİLGİ YARIŞMASI)
16 Ocak Çarşamba TÜM SINIFLAR TÜM ZÜMRELER I.DÖNEM IV.DENEME SINAVI
©2018 - Batıkent Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM